Kartalkaya Günübirlik Gezi İçin Uygun mu?

Yaz aylarında tatil yapmak için Kartalkaya’yı tercih eden misafirler, ağaçların yoğun olduğu, gür ormanlarla kaplı büyük bir alanda doğa yürüyüşü, trekking gibi aktiviteler yapmak,  akşamları da eğlence mekanlarında ya da otelin restoranın da düzenlenen konserlerle doludizgin tatil yaparak bir günü tamamlamaktadırlar. Bu yüzden Kartalkaya günübirlik gezi için en uygun merkezlerden biridir. 

Yaz aylarında tatil yapmak için Kartalkaya’yı tercih eden misafirler, ağaçların yoğun olduğu, gür ormanlarla kaplı büyük bir alanda doğa yürüyüşü, trekking gibi aktiviteler yapmak,  akşamları da eğlence mekanlarında ya da otelin restoranın da düzenlenen konserlerle doludizgin tatil yaparak bir günü tamamlamaktadırlar.

Kış aylarında ise kayak pistlerinin kıskanılan özellikte olması, hem çocuklara göre kayak pistleri hem amatör kayakçılar hem de profesyonel kayakçıların snowboard ve kayak yapmasıyla bir gün dolmaktadır. Bu sebeple Kartalkaya kayak merkezi günü birlik tatil planı yapan pek çok misafirinin mutlu ayrılmasını sağlamaktadır.

Kartalkaya Günübirlik Turlara İlgi

Kartalkaya Günübirlik Tur - Oteller

Kartalkaya’ ya günü birlik tatil planı yapıp kar kalınlığının uygun olduğu bir dönemde belde de olan misafirler kayak yapmanın keyfini sonuna kadar yaşayabilmektedirler. Kar kalınlığının istenilen seviyeye ulaşmasıyla daha çok tercih edilen Kartalkaya özellikle hafta sonu tatili için hem yakınlığı hem de kış sporlarını yapmaya elverişli pistleriyle tercih edilmektedir. Kartalkaya otelleri aktivite olanakları ve eğlence dolu atmosferleri ile kış aylarında dolup taşmakta ve talep edilen tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Özellikle ulaşım olanakları nedeniyle en fazla İstanbul ve Ankara gibi kentlerden hafta sonu daha yoğun olarak talep edilmektedir.

Kartalkaya Tatil Merkezi’nin Ulaşımı Nasıldır?

Kartalkaya Günübirlik Tur - Tur Otobüsleri

Kış turizmine uygun oluşu ve özellikle büyük kentlerin kalabalıklaşan nüfusunun ağırlığını hafta sonu çekmek istemeyen tatilciler, ulaşım kolaylığı sebebiyle güzel bir kaçamak yapmak için çocuklarıyla birlikte Kartalkaya‘ yı tercih etmektedirler. Aynı zamanda yaz aylarında da tercih edilen Kartalkaya tatilcilerin yol boyunca karşısına çıkan pek çok kamp yeri ve piknik alanları ve tarihi doğa güzellikleriyle ilgi odağı olmuştur. Beldeye gelirken bol bol fotoğraf çektirebileceğiniz, beldede ise pek çok aktivitede rol alabileceğiniz, giderken de son derece mutlu ayrılabileceğiniz Kartalkaya misafirlerini ağırlamak için hizmetlerine devam etmektedir.

Cevap bırakın