Kartalkaya Kayak Festivallerine Davetlisiniz

Kartalkaya, pistleri ile olduğu kadar pist dışı kayak merkezi aktiviteleri ile de popüler bir tatil merkezi. Kartalkaya Kayak Merkezi ve diğer kayak merkezlerinin popülaritesinde, misafirlerine sundukları diğer aktiviteler de büyük önem arz ediyor. Zira kayak sonrasında herkes oteline gidip yatmayı değil tatilini dolu dolu geçirmek istiyor. Uludağ’ın ülkemizin en popüler kayak merkezine sahip olmasının bir sebebi de çok canlı bir gece hayatına ve festivallere sahip olması.

Kartalkaya’da kayağınızı yaptınız ve karınızı doyurdunuz. Şimdi sıra eğlenmeye geldi. Kartalkaya’da dağın eteklerinde, sabahlara kadar durmaksızın devam eden parti, konser ve festivallerde eğlenebilirsiniz. Kartalkaya’da gece hayatı Yazın yok gibi olsa da Kış aylarında çok hareketlidir. Bu hareketliliğin büyük kışını ise bölgedeki oteller organize etmekte. Bazı büyük markalar ile merkezdeki genç nüfusu fırsat bilerek büyük konser ve festivallere sponsor olmaktalar.

Dans partileri, ünlü sanatçıların konserleri, DJ performansları ve canlı müzik eşliğinde verilen yemekler bu etkinliklerden sadece bazıları. Bölgede Üniversitelerin de organize ettiği etkinlikler yapılmaktadır. Bu festival ve eğlencelerin büyük bölümü hafta sonlarında gerçekleşmekte. Özellikle sömestr tatil döneminde de yoğunluk açısından zirveye ulaşmaktadır.

Kartalkaya Kayak Festivalleri

Çocuklara En Güzel Hediye - Pist

Kayak tatilinin en can alıcı noktalarından birisi de şüphesiz festivaller. Tam bir panayır havasında geçen bu festivallerin başında Snowfest ve Icefest geliyor. Festivallerin tamamı açık havada ve çoğu zaman yakılan odun ateşlerinin etrafında ısınılarak geçiriliyor. Özellikle geceleri onca soğuk rüzgara ve zorlu hava şartlarına rağmen, eğlencelerin coşkusu ile ısınan kalabalıklar sabaha kadar bu alanda vakit geçiriyorlar.

Kartalkaya After Ski Partileri

İstanbul'dan Kartalkaya'ya Nasıl Ulaşılır? - Pist

Adı üstünde kayak sonrası partiler olarak geçen After Ski partileri, tüm gün pistlerde yorulan bünyeleri biraz hareketlendirmek ve ziyaretçileri eğlendirmek için düzenleniyor. Konuklar pistlerde oluşa durağanlığı, dans pistlerinde ve konsept partilerde üzerlerinden atıyorlar.

Partiler kapsamında ünlü sanatçılar da Kartalkaya’ya gelerek hayranları ile buluşuyorlar. Kayak tatilinizi sevdiğiniz şarkıcının konserine denk getirmek için Kartalkaya Kayak Merkezi’nin web sitesi üzerinden konser takvimini takip edebilirsiniz. Spor, muhteşem lezzetler ve doyasıya eğlence için daha fazla vakit kaybetmeden şimdi Kartalkaya Otelleri’nde yerinizi ayırın.

Cevap bırakın