Kartalkaya Kayak Merkezi Lüks ve Butik Oteller

Bolu ilimizin doğusunda bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi , etrafındaki lüks ve butik otellerle her bütçeden kayak severe hitap edebiliyor. Bu otellerin sadece 5 tanesi piste çok yakın, diğer oteller ise şehir merkezine ve ormanlık alana doğru yayılmış durumdalar. Bu yazımızda size bölgenin en öne çıkan otellerini kısaca tanıtmaya çalışacağız.

Dorukkaya Hotel

Dorukkaya Otel - Genel

250 oda ve 800 yatak kapasitesi ile Kartalkaya’nın en çok tercih edilen otellerinden birisi olan Dorukkaya Hotel, muhteşem dağ ve orman manzarası ile ziyaretçilerini büyülüyor. Oteldeki odaların yarısı çocuklu aileler için tasarlanmış ve tesis içerisinde çocuk bakımı hizmeti bulunuyor.

Golden Key Kartalkaya

Kartalkaya Tatili İçin Sizlere Bazı Tavsiyeler

Mimarisi ile sizi büyüleyecek olan Golden Key Kartalkaya, kayak pistlerine en yakın otellerden bir tanesi. Yorucu kayak aktivitesi sonrasında gerilen kaslarınızı otel bünyesinde bulunan gelişmiş SPA merkezinin imkanları ile gevşetebilirsiniz. Kapalı ısıtmalı havuz, Türk hamamı, buhar odası ve masaj ile tatilin keyfini daha bir yaşayacaksınız. Ayrıca otel bünyesinde kayak için gerekli tüm ekipman ve kıyafetleri kiralayabileceğiniz bir kayak odası da bulunuyor.

Grand Kartal Otel

Kartal Kaya'da ilk Kayak Tarihi-Kartal Otel

Bölgenin en eski ve en konforlu otellerinden birisi olan Grand Kartal Otel, 160 odası ve 500 yatak kapasitesi ile aynı zamanda bölgenin en büyük otellerinden. Geniş ve dağ manzaralı odalara sahip olan otel de gelişmiş bir spor salonu da bulunuyor. Odaların tamamında merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Bu 3 başarılı otele ek olarak yine aynı otel grupları tarafından yönetilen Kaya Palazzo ve Kartaltepe Butik otellerini de deneyebilirsiniz. Tüm oteller sezonun yoğun dönemlerinde tamamen dolmakta ve az sayıdaki boş oda da yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Bu nedenle Kartalkaya Kayak Merkezi’ndeki konaklama ihtiyaçlarınızı Yaz aylarından planlayarak, erken rezervasyon imkanlarından faydalanmalısınız.

Kartalkaya, 3 büyük şehrin ortasında olduğu için ortak tatil günleri ve hafta sonu günlerinde çok kalabalık olmaktadır. Lift sırası beklememek ve otellerde daha uygun fiyatlar ile konaklamak adına hafta içi günleri tercih etmelisiniz. Ayrıca herhangi bir sürprizle karşılaşmamak adına yola çıkmadan önce pistlerin kar kalınlığını internet üzerinden kontrol ediniz.

Cevap bırakın