Kartalkaya Kayak Merkezi Otel Tarzları

Bolu iline bağlı Kartalkaya bölgenin doğusunda yer alan Köroğlu dağlarının eteklerinde en fazla kış aylarında talep edilen ve yoğunluk sebebiyle ün kazanmıştır. Gün geçtikçe daha da gelişen bölges sıra sıra dizilmiş çam ağaçlarının kokusuyla misafirlerini karşılamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında yemyeşil görünümüyle müthiş bir atmosfer sunuyor. Kartalkaya, kış aylarında ise bembeyaz dağların arasından sıyrılıp geçebilen kayak sevenlerin kartpostallara konu olmasına sebep olmuştur. Yine Köroğlu dağlarının eteklerinde yapılan doğa yürüyüşleri ile çok fazla kişinin buluşmasını sağlamıştır. Kış sporlarını sevenler için snowboard, çocuklar için kayak pisti ve kızaklar ile yapılan sporların sonunda tatlı bir yorgunluk oluşmasına sebep olmuştur. Kartalkaya Kayak Merkezi otel tarzları çeşitlilik göstermektedir. Kartalkaya Kayak Merkezi 2200 metre yükseklikte ve en uzun kayak pisti de 1400 metredir. Kartalkaya Kayak Merkezi, Alpin çayı nedeniyle kayalıklı alanlara sahiptir. Bu sebeple profesyonel kayakçıları kendine hayran bırakmaktadır.

Kayak Sezonunda Konaklama İmkanı

Kartalkaya Kayak Merkezi ve Tatil Mevsimi - kar

Zirveye doğru gidildikçe pek çok otelle karşılaşılan bu yer Kartalkaya kayak pistleriyle kayak yapılacak alana çok yakın mesafededir. Ancak bütçesine uygun olmayan otellerden bazıları merkezde bulunur. Bazı oteller, müşterilerin ihtiyaçlarına çabuk cevap verebilmek için alanında uzman kişilerin desteğini almaktadır. Kalıcı olarak hizmet veren Kartalkaya otelleri, kayak sezonundan faydalanmak isteyen pek çok misafirin hem konaklama hem de mağazalardan kayak ekipmanları kiralayabilmeleri için yardımcı olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak isteyen Kartalkaya, kar kalınlığının 3 metreye ulaştığı dönemde ziyaretçi akınına uğruyor. Kartalkaya kayak hizmetlerinden faydalanmak isteyen misafirlerinin Aralık ve Nisan ayının sonuna kadar hizmet vermesiyle tercih edilebilirliğini arttırabilmektedir.

Kartalkaya Kayak Merkezi Otel Tarzları

Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede? Ulaşım Nasıldır? - Kayak Alanı

9 tane otelin bulunduğu ve 6 tanesinin Köroğlu dağlarının eteklerinde olduğu kayak merkezi, kayak sevenlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda konaklama tercihleri arasında yeni yeni oluşmaya başlayan Bungalov tarzında ki otantik evlerde de konaklama imkanı sunulmaktadır. Bu evlerde akşamları oldukça romantik dakikalar geçirebilecek gündüzleri ise kayak keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Kartalkaya kış turizminin yoğunluğuna göre lüks otelleri, dağ evleri,  pansiyonlar ve apart otelleriyle konaklamaya çözüm bulmakta ve her geçen yıl yer bulmakta zorlanan tatilcilerle dolup taşmaktadır.

Cevap bırakın