Kartalkaya Kayak Merkezi Otobüs Seferleri

Kış aylarının gelmesi demek kayak sezonu ve kış sporlarının başlangıcı demektir. Kış aylarında kısa süreler de olsa insanlar kayak yapmak için kendilerini kayak merkezlerine atıyor. Farklı birçok kayak merkezinin olması insanların bunları tercih etmesini ve kış aylarında keyifli vakit geçirmesine imkân veriyor. Bu kayak merkezlerinden birisi de Kartalkaya’dır. Kartalkaya Kayak Merkezi yaz kış demeden insanların ziyaret akınına uğruyor. Ülkemizin en popüler kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’ya düzenlenen otobüs seferleri ile rahatça ulaşabilirsiniz. 

Buraya gitmek planlanıyor ise öncesinde bazı noktalara dikkat edilmesi gereklidir. Dikkat edilmesi gereken belki de en önemli nokta ulaşımdır. Ulaşımın iyi planlanması tatilin daha verimli geçmesini sağlayabilir. İlk olarak Kartalkaya Kayak Merkezi’ne otobüs seferleri olduğunu belirtmekte fayda var. Farklı otobüs seferleri ile otogardan direk olarak kayak merkezine ulaşmak mümkündür. Diğer bir yol ise ticari taksilerdir. Yine otogardan direk olarak kayak merkezine geçecek olanların bir tercihi de bu olmaktadır.

Kartalkaya’ya Tur Otobüsleri İle Ulaşım

Kartalkaya Kayak Merkezi ve Konaklama - pist

Kartalkaya’ya gelecek olanların tur şirketlerini tercih etmesi büyük avantaj sağlayacaktır. Tur şirketleri direk olarak kayak merkezine gidiyor. Aynı zamanda ziyaret edilecek mekânların da görülmesini sağlıyor. Bu sayede hem daha az masraf yapılıyor hem de daha çok yer geziliyor. Farklı birçok insanın tercih ettiği tur şirketleri ile normal otobüsten daha konforlu bir ulaşım sağlanabilir. Kartalkaya otelleri bölgesine ulaşılabilir. Burada kayak eğitimi alınarak anında kayak yapmaya başlamak mümkün olacaktır.

Kartalkaya’ya Otobüs Seferleri

İstanbul'dan Kartalkaya'ya Nasıl Ulaşılır? - Tur

Kartalkaya’ya eğer normal otobüsler ile ulaşım sağlanmak isteniyor ise merkezden veya otogardan kalkan otobüsler kullanılabilir. Bu otobüs hatları direk olarak kayak merkezine çıkıyor. Kısa sürede kayak merkezine ulaşılmasını ve yolculuk esnasında rahat edilmesini otobüsler ile elde etmek mümkündür. Daha konforlu bir yolculuk isteyenler için ise taksiler hizmet veriyor. Normal bir otomobil ile kayak merkezine çıkmak zor olabilir. Kendi aracı ile gelmiş olanların kimi zaman lastikleri Kartalkaya’ya çıkmaya elverişli olmayabilir. Bu durumda kar lastiğine sahip ticari taksiler kullanılabilir. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde zirveye çıkmak için bu iyi bir yol olacaktır.

Cevap bırakın