Kartalkaya Kayak Merkezi ve Doğal Güzellikleri

Kış aylarında tatil severlerin aklına gelen ilk yerlerden birisi olan Bolu, Kartalkaya Kayak Merkezi ve doğal güzellikleri ile konuklarını karşılıyor. Köroğlu dağları, etrafındaki göller ve dağı tamamen kaplayan çam ormanları ile kayak severlere muhteşem bir ortam sağlıyor. Sadece kayak değil diğer kış sporlarını da yapmaya elverişli pistleri sayesinde Kartalkaya, Uluslararası bir kayak merkezine dönüşmüş durumda.

Kartalkaya Otelleri ise muhteşem dağ manzarası, lezzetli restoranları, bakımlı pistleri, otel içi ve dışındaki etkinlikleri ile tatilciler tarafından yoğun bir taleple doldurulmaktadır. Öyle ki sezona denk gelen tatil ve hafta sonlarında Kartalkaya Otelleri’nde yer bulmak bir hayli zorlaşmakta. Otellerin tamamında çocuklara özel kulüpler ve eğitimler bulunuyor, bu sayede çocuklarının profesyonel eğitmenlerin gözetiminde olduğunu bilen ailelere kayak tatilinin tadını doyasıya çıkarabiliyorlar.

Kartalkaya Kayak Merkezi ve Doğal Güzellikleri ile Konuklarını Karşılıyor

Özellikle pistlere yakın lüks otellerin tamamında spor salonu, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları ve sıcak havuzlar bulunmaktadır. Piste yakın olduğu için yoğun talep gören bu otellerde uygun fiyatlara konaklamanın tek yolu ise erken rezervasyon yaptırmaktan geçiyor. Pistlere ulaşımda zorluk yaşamamak adına Kaya Palazzo Ski, Grand Kartal Hotel, Dorukkaya Ski, Kartaltepe Butik Hotel otellerinden birisinde konaklamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Oteller çocuklu ailelere hitap ettiği kadar gençlere de hitap etmektedir. Özellikle tüm gün kayakla vakit geçirdikten sonra akşam ve gece saatlerinde eğlenmek isteyenler için pistlere yakın bölgelerde afterski partileri ve konserler düzenlenmektedir. Kayak tatilinizi sevdiğiniz sanatçıların konserlerine denk getirmek için kayak merkezinin konser takvimini inceleyebilirsiniz.

Kartalkaya Otelleri Yeme İçme İmkanları

Kartalkaya Kayak Merkezi ve Doğal Güzellikleri ile Konuklarını Karşılıyor

Kartalkaya Otellerindeki yeme içme imkanları tamamen bütçenize göre belirlenmekte. Otellerin yarım pansiyon seçenekleri olduğu gibi ultra her şey dahil konseptleri de bulunmaktadır. Gönlünüzce bir tatil geçirmek ve otelin tüm imkanlarından faydalanmak için her şey dahil konsepti ile otele giriş yapmanızı öneriyoruz. Oldukça yorucu bir spor olan kayak, tecrübeli sporcuları dâhi spordan sonra bitap düşürebilmektedir. Bu nedenle kayak sonrasında otelinizdeki SPA merkezlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Masaj, sauna ve Türk hamamı ile yorulan kaslarınızı gevşetmek, size gerçekten bir tatilde olduğunu hissettirecek.

Cevap bırakın