Kartalkaya Konaklama Seçenekleri ve Otel Türleri

Ülkemizdeki diğer kayak merkezilerine göre oldukça çeşitli otel seçenekleri imkanlarının bulunduğu kayak merkezi iki farklı otel grubu tarafından işletilmektedir. Kartalkaya konaklama yönünden en zengin kayak merkezlerinden bir tanesi. Rekabetin oluşması açısından faydalı olan bu durum, elbette ziyaretçilere uygun fiyatlar olarak dönmekte. Kartalkaya konaklama denince akla gelen ilk merkez olarak ön plana çıkıyor. Kartal Otel grubunun 3, Kaya Otel grubunun ise 2 farklı oteli bulunmakta. Otellerin tamamı lüks konseptte olup ülkemizdeki kayak merkezlerindeki en modern dağ otelleri arasında bulunmaktalar. Oteller içerisinde sinema salonları, kapalı yüzme havuzları, jakuzi, masaj odaları gibi onlarca farklı konsept bulunmakta. Bunun yanında dünya mutfaklarının ve elbette Türk mutfağının en gözde lezzetlerini ziyaretçilerine sunan harika restoranlar bulunuyor. Hayal gibi bir kış tatili geceleri ise şömine başındaki huzurlu dakikalar ile son bulunuyor.

Kartalkaya Konaklama Seçenekleri

Kartalkaya Konaklama Seçenekleri Var-şöine-yün çorap-sıcak kahve-ateş

Kartalkaya çevresinde elbette farklı butik ve lüks otellerde bulunmakta fakat bu 5 otel sakinleri pist kullanımlarında çeşitli avantajlara sahip olmaktalar. Tepedeki otellerde uygun fiyatlarda konaklamak için kış tatilinizin rezervasyonunu mutlaka yaz aylarından yapmanızı tavsiye ediyoruz.

En Önemli Oteller

Kayak merkezine her gün inip çıkmayı dert etmeyen okurlarımız için elbette çok daha uygun fiyatlar ile konaklama imkanı mevcut. Özellikle neredeyse Kartalkaya kadar meşhur olan ve Bahar açan sarı çiçekleri sebebiyle Sarıalan Yaylası adını almış olan bölgede de oteller bulunmakta. Lüks konsept yerine daha çok doğal evler şeklinde hazırlanmış olan konaklama tesisleri, daha doğanın içinde ve çok daha samimi. Kış aylarında Sarıalan yaylasının inanılmaz bir manzarası olduğunu da ekleyelim. Sarıalan yaylası, kayak pistlerine sadece 10 kilometre uzaklıktadır. Özellikle aileniz ve kalabalık arkadaş gruplarınız ile bu bölgedeki otelleri seçmeniz ciddi bir tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Kalabalık gelen grupların mutlaka özel araçları ile gelmelerini tavsiye ediyoruz, bu sayede pistlerin uzak olması sorun olmaktan çıkacaktır. Merkeze çıktığınızda Kaya ve Kartal grup otelleri için ayrılmış olan otoparkları kullanabilirsiniz.

Kartalkaya Konaklama Seçenekleri Var-otel

Kayak sporları kesinlikle her yaştan birey için eğlenceli olduğu için tatil boyunca sıkılmayacağınızın garantisini veriyoruz. Aileniz ile beraber bembeyaz karlar içerisinde iyice yorulduktan sonra tepede sucuk ekmek yemeyi de unutmayın. Daha önce hiç kaymamış olan okurlarımıza ise, tatillerinden daha çok keyif almaları adına özel ders kiralamalarını tavsiye ediyoruz.

Cevap bırakın