Kartalkaya Otelleri ve Tesislerin Özellikleri

Ülkemizin İstanbul, Bursa ve Ankara gibi 4 büyük şehrinden 3’üne çok yakın olması sebebiyle, büyük bir nüfus potansiyeline karşılık veren Kartalkaya Kayak Merkezi, lokasyonu sayesinde çokça tercih edilmektedir. Konforlu ve lüks otelleri ile muhteşem bir kayak tatilinin kapılarını açan merkeze yakın 10’dan fazla otel bulunmaktadır. Kartalkaya otelleri arasındaki 5 otel direkt olarak pistlerin yanında olduğu için çok avantajlıdır. Bu 5 otel ise Dorukkaya ve Kartal Otel grupları tarafından yönetilmektedir. Kartalkaya otelleri ve tesislerine bireysel olarak gelebilir veya indirimlerden faydalanmak adına tur şirketleri ile çalışabilirsiniz.

Lüks otel konseptlerinin yanı sıra çevrede orman ve yaylalarda bulunan ahşap doğa otelleri de bulunmakta. Kışın ortasında gerçekten harika bir manzara ile konaklamak isteyen ve biraz lüksten öndün vermeyi sorun etmeyecek okurlarımıza bu bungalov tarzı evleri tavsiye ediyoruz. Dilerseniz sizler için seçtiğimiz bazı otelleri, kısaca sizlere anlatalım.

Dorukkaya Ski & Mountain Resort Otel

Çocuklara En Güzel Hediye - Tesis

Her şey dahil hizmeti ile müşterilerini ağırlayan otel, pistlere yakın olması ile büyük bir avantaja sahip. Kayak odası ile kiralık ekipmanları hizmetinize sunan otel aynı zamanda Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini, uzman Bolulu aşçıların marifetli elleri ile sizlere sunuyor. Otelin odaları lüks konseptte olduğu için ihtiyacınız olan hemen hemen her ince detay düşünülmüş.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort Otel

Kartalkaya Günübirlik Tur - Oteller

Lüks kelimesinin karşılığını gerçekten veren ve Dorukkaya Otel grubuna bağlı 3 otelden birisi olan konaklama tesisi, snowboard pistine yakın olması sebebiyle tercih edilmekte. Otel içerisinde ekipman kiralayabileceğiniz kayak odası, spa fitness salonu, konferans salonları ve neredeyse günün her anı çalışan bir açık büfe bulunmaktadır. Siz tatilinizi yaparken çocuklarınız ise özel bakıcılar tarafından oyun merkezinde eğlenirken, kontrol altında tutulacaklardır. Otelde ek olarak Türk hamamı ve güzellik merkezi de bulunmaktadır.

Kartal Otel

Kapasite açısından kayak merkezinin en büyük oteli olan Kartal Otel, aynı zamanda bölgedeki en eski oteldir. Kayak merkezine en yakın otel olması sayesinde ilk tercihlerden birisi olan otelde hizmet kalitesi ve yemeklerin çeşitliliği en üst düzeyde.

Cevap bırakın