Kartalkaya Otelleri

Bolu ilimizin güneydoğusunda bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi, otel çeşitliliği açısından diğer kayak merkezlerimizden oldukça üstündür. Otel sayısının ve yatak kapasitesinin yüksek olması ziyaretçilere daha uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sunmaktadır. Köroğlu Dağlarının 1.800 ve 2.200 metre arasındaki yamaçlarına kurulan ve kış sporlarının çeşitli dalları için uygun pistlere sahip olan Kartalkaya Kayak Merkezi’nin işletme hakkı iki otel grubunda bulunmaktadır. Bunlardan ilki olan Kartal Otel Grubuna 2 otel, Dorukkaya Otel Grubuna ise 3 otel bağlıdır. Yazımızın devamında bu 5 otelden 3’ünü detaylı bir şekilde inceleyerek tercih yapmanıza yardımcı olacağız.

Doruk Kaya Otel

Çocuklara En Güzel Hediye - Tesis

158 adet odanın bulunduğu otelde 650 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odaların tamamında müzik yayını, televizyon, sıcak su, banyo, kablo TV, merkezi ısıtma ve minibar bulunmaktadır. Türk ve Dünya mutfağının eşsiz örneklerinin bulunduğu açık büfe ve ana restoran sizleri bekliyor olacak. Sıcak ve soğuk kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness ve disco otelin diğer ekstra özellikleri.

Otele evcil hayvanlarınızı sokabiliyorsunuz. Bunun yanında kuru temizleme, kasa, bowling, atari, canlı müzik ve çocuk bakım servisi gibi imkanlar da bulunuyor. Otel kredi kartı ile ödeme kabul etmekte.

Kartal Otel

Çocuklara En Güzel Hediye - Pist

Kartalkaya’nın en büyük oteli olan Kartal Otel’de tam 320 oda bulunmakta. Bu odaların içerisinde lüks konsepte sahip süit ve dublex odalar da bulunuyor. 900 yatak kapasiteli otelin odalarının neredeyse tamamında dağ manzarası bulunuyor. Tüm standart özelliklerin bulunduğu otelde ekstra olarak fotoğrafçı ve dağın tam tepesindeki tepe cafe bulunmakta.

Grand Kartal

Tamamı dağ manzaralı 160 odası bulunan otelin odalarında ücretsiz şifreli kasa, 24 saat sıcak su ve uydulu televizyon kanalları bulunuyor. 500 yatak kapasiteli otelde konferans salonu, fitness center, 500 kişilik lokanta, bar, mini market, fotoğrafçı, bilardo, atari salonu, oyun salonu, tv salonu, kapalı otopark bulunmakta. Otele ödemelerinizi nakit ve kredi karı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm oteller sezon ve özellikle sömestr aylarında yüksek fiyatlar ile sizi karşılarlar. Bu lüks konseptli otellerden uygun fiyatlar ile faydalanmak için rezervasyonlarınızı yaz aylarında yaptırmaya dikkat ediniz.

Cevap bırakın