Kartalkaya’da Konaklama Hizmetleri

Bembeyaz pistleri ile adeta rüya gibi bir tatil imkanı sunan Kartalkaya, Köroğlu Dağları’nın yamaçlarını kaplamış çam ormanları ile çevrilmiştir. Her ne kadar bölge, Kartalkaya Kayak Merkezi ile anılsa da, yaz aylarında da muhteşem bir gün veya hafta geçirebileceğiniz ender turizm merkezlerinden bir tanesidir. Yaz aylarını şimdilik bir kenara bırakarak, Kartalkaya’ya kayak tatili için gelecek ve konaklama hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen okurlarımız için Kartalkaya’da Nerede Kalınır sorusuna cevap arayalım.

Kartalkaya’da konaklayacağınız konaklama tesisini belirlerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Öncelikle, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi iyi belirlemelisiniz. Bu sayede hem ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek hem de bütçenize ekstra yük getirmeyecek en doğru oteli seçebilirsiniz. Yazımızın devamında, Kartalkaya’daki otelleri sınıflandırmalara ayırarak, sizlere bu otellerin sunduğu hizmetleri kısaca aktaracağız.

Kartalkaya’nın 5 Yıldızlı Otelleri

Uygun Fiyatlı Kartalkaya Butik Otelleri

Konforuna düşkün olan ve konaklama yaparken hiçbir detayı düşünmek istemeyenlere Kartalkaya’nın 5 yıldızlı otellerini öneriyoruz. Bu oteller pistlerin hemen yanında bulunan ve aynı zamanda pistlerin işletme haklarını da elinde bulunduran konaklama tesisleridir. Yüksek yatırım bedelleri ile yapılan bu lüks oteller, Kartalkaya’ya her sene gelen yoğun talebe cevap vermeye çalışmaktadır.

Bu otellerde SPA merkezleri, akşam ve gece eğlence organizasyonları, toplantı salonları, kayak eğitimi merkezleri, kayak mağazaları, konserler, dans partileri, araç kiralama hizmetleri, açık ve kapalı havuzlar, her şey dahil restoranlar, çocuk kulüpleri ve onlarca farklı olanak bulunmaktadır. Özetle tek kötü yanları biraz pahalı olmaları olan 5 yıldızlı Kartalkaya Otelleri, muhteşem bir kayak tatili yaşamanız için tasarlanmıştır.

Kartalkaya Dağ Evleri

Kartalkaya'da Konakama İle İlgili Herşey

Binalarda kendinizi rahat hissedemiyorsanız, Kartalkaya Dağ Evleri tam size göre. Geniş ve çam ormanlarının adeta kalbinde bulunan bu Dağ Evleri, aynı zamanda kalabalık arkadaş grupları ile kayak tatili yapmaya gelmiş konuklar için de çok avantajlı. Çok sayıda odasının olması, şömineli büyük bir salona sahip olması ve mutfağının bulunması, çok sayıda kişinin konforlu bir şekilde tatil yapabilmesini sağlar.

Bu dağ evlerinde 24 saat sıcak su ve banyolar bulunmaktadır. Bu sayede 5 yıldızlı otellerin konforundan çok da uzak olmadan, rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Dağ Evleri, kayak merkezine 20 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Kayak sezonunda yoğun talep gördükleri için erken rezervasyon yaptırarak, yerinizi ayırmanızı öneriyoruz.

Kartalkaya Bungalov Evleri

Kartalkaya'da Konakama İle İlgili Herşey

Dağ evlerine benzeyen fakat tamamen ahşaptan yapılan Bungalov evleri, romantik bir tatil geçirmek isteyen çiftlere tavsiye edilir. Geniş odaları, şöminesi ve muhteşem dağ manzarası ile lüks otellerin veremeyeceği konforu sunan Bungalov Evleri, doğanın kalbinde huzurlu bir tatil geçirmeniz için tasarlanmışlar.

Kartalkaya Pansiyonları

Pansiyonlar, Kartalkaya’dan 30 dakika uzaklıktaki ilçe merkezinde ve şehir merkezinde bulunuyorlar. Konaklama ihtiyacı için minimum bütçe harcamak isteyen kayak severler için uygundur. Pansiyonlar, pistlere uzak seçenekler olduğu için bu konaklama seçeneğini sadece özel aracı olan konuklarımıza öneriyoruz.

Kartalkaya Butik Otelleri

Kartalkaya'da Konakama İle İlgili Herşey

Pistlere 25 dakika mesafede bulunan 2 ila 3 yıldızlı oteller, kahvaltı konsepti ile hizmet vermekteler. Pistlere yakın lüks otellere nazaran oldukça uygun fiyatlara konaklayabileceğiniz bu oteller, konforlu odalara ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz samimi bir ortama sahiptir.

Bolu Otelleri

Kayak tatili yaparken, Bolu’yu da bir yandan gezmek isteyen okurlarımız Bolu Otelleri arasında tercihlerini yapabilirler. Kayak merkezindeki otellere göre daha uygun fiyatlara sahip olmaları Bolu Otelleri’nin bir diğer avantajıdır. Şehir merkezinde konaklamanız Bolu’nun tarihi mekanlarını gezmenizi ve meşhur Bolu mutfağına yakından bakmanızı kolaylaştıracaktır.

Cevap bırakın