Uygun Fiyatlı Kartalkaya Butik Otelleri

Türkiye’nin en çok talep gören 2. kayak merkezi olan Kartalkaya, sezon boyunca neredeyse tamamı dolu olarak hizmet vermektedir. Özellikle pistlere yakın ve Kartalkaya’nın eteklerinde bulunan otellerde yer bulmak maalesef çok zordur. Böylesine bir talep olması elbette otel fiyatlarını yukarı doğru çekmektedir.

Peki Kartalkaya’da uygun fiyatlı oteller yok mu? Elbette var, Kartalkaya’nın biraz daha uzağında bulunan butik otellerde, lüks otellerden aşağı kalmayan imkanlar ile konaklayabilirsiniz. Özel aracınız var ise pistlere ulaşım da sizler için çok rahat olacaktır. Böylece ekonomik bir konaklama yaparak, tasarruf ettiğiniz miktarı özel ders veya yeme içme olanakları için harcayabilirsiniz.

Ayrıca tüm gününüzü kayak pistlerinde ve akşamları da eğlence alanlarında geçireceğinizi düşünürsek, bütçenizin büyük kısmını konaklama için harcamanın manası yoktur.

Kartalkaya Kayak Merkezi Butik Oteller

Uygun Fiyatlı Kartalkaya Butik Otelleri

Butik oteller genel olarak Kartalkaya’ya 30-40 dakika uzaklıkta bulunan ve ormanlık alan içerisinde bulunan konaklama tesisleridir. Kayak merkezinin kalabalığından uzak olan bu oteller, çok daha sakin bir tatil imkanı sunarlar. Büyüklükleri ve konforu, pistlere yakın olan otellerden farksızdır. Özellikle sevgilisi ve eşi ile romantik bir tatil geçirmek isteyenler, butik otellerde çok daha rahat edebilirler. Kartaltepe Butik Hotel, mutlaka göz atmanız gereken güzel imkanlara sahip ve uygun fiyatlı bir kayak oteli.

Konaklama fiyatlarını daha da aşağıya çekmek için hafta içi günlerde kayak tatili yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sadece konaklama fiyatlarını değil kayak masraflarınızı ve hatta özel ders ücretlerinizi de düşürecektir. Hafta sonu kayağa gelen bir ziyaretçinin, hafta içi gelenlere göre %40 daha fazla masraf yapacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kartalkaya Butik Otel Fiyatları

Uygun Fiyatlı Kartalkaya Butik Otelleri

Pistlere yakın olan Kaya ve Kartal otelleri, geceliği 200 liradan 1000 liraya kadar yüksek ücretler talep edebilmekteler. Butik oteller ise geldiğiniz döneme göre değişmekle beraber 75 ila 200 lira arasında gecelik fiyatlar talep ediyorlar. Fiyatlardan da gördüğünüz gibi Bolu Kartalkaya’da bulunan butik oteller sayesinde, çok uygun fiyatlı bir Kış tatili geçirebilirsiniz.

Kayak rezervasyonlarınızı mutlaka ilk karın henüz düşmediği Ağustos ve Eylül aylarında yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. İlk kar düştüğü anda sadece butik oteller değil Kartalkaya Kayak Merkezi’ne yakın tüm oteller fiyatlarını doğal olarak artıracaklardır.

Cevap bırakın