Kartalkaya Butik Oteller ve Hizmetleri

Kartalkaya Kayak Merkezi , Köroğlu Dağları’nın zirvesinde kurulmuş ve ülkemizin en çok tercih edilen ikinci kış sporları merkezi olarak hizmet vermektedir. Yoğun bir talep olduğu için konaklama imkanları oldukça gelişmiş olan merkezde, pistlere yakın 5 farklı otel bulunmaktadır. Bu oteller, lüks ve konforlu oldukları için zaten kısa süren kayak sezonu boyunca daima yüksek fiyatlar ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Erken rezervasyon imkanlarından faydalanamadıysanız ve bütçeniz sınırlı ise bu lüks oteller yerine daha mütevazı olan Kartalkaya Butik Otelleri’ni tercih edebilirsiniz. Amacınız kayak yapmak ise imkanları sadece biraz daha kısıtlı olan butik otellerde de muhteşem bir kayak tatili geçirebilirsiniz. Ekonomik bir konaklama fırsatı yakalayarak, bütçenizi ekipmanlarınıza veya yeme içme imkanlarına ayırabilirsiniz.

Butik oteller Kartalkaya’ya 20 dakika mesafede bulunurlar veya daha da ekonomik otel arayan okurlarımız Bolu şehir merkezindeki 2 ila 3 yıldızlı otelleri de tercih edebilirler. Elbette bu otelleri tercih eden kayak severlerin, ulaşım açısından rahat etmeleri için özel araç sahibi olmaları gerekecektir.

Kartalkaya Butik Otelleri’nin Sunduğu Hizmetler

Kartalkaya Butik Otelleri ve Sunduğu Hizmetler

Kartalkaya, sık çam ormanları ile kaplı bir bölgedir ve dağın etekleri de aynı şekilde ormanlık alanlar ile doludur. Butik otellerin birçoğu da, konuklarına doğanın içinde bir tatil imkanı sunmak adına bu ormanlık alanlar içerisinde kurulmuştur. Kimileri ahşap dağ evi şeklinde dizayn edilse de bir çoğu 2 ila 3 yıldızlı standart tek binalı otellerdir.

Temiz odalar, organik açık büfe sabah kahvaltıları, güler yüzlü personelleri ve kayak ekipman kiralama odaları ile butik oteller, size çok daha samimi ve eviniz gibi bir ortam sunacaktır. Okurlarımıza, deneyip memnun kaldığımız Kartaltepe Boutique Hotel konaklama tesisini öneriyoruz.

Hafta sonları, kayak merkezi çok kalabalık olduğu için zirvedeki lüks oteller tamamen dolar ve fiyatları bir anda yükselir. Hafta sonunda veya sömestr gibi yoğun dönemlerde ekonomik bir kayak tatili yapmak istiyorsanız Kartalkaya Butik Otelleri, sizin için doğru adres olacaktır. Ortalama olarak 20-40 oda kapasitesine sahip olan bu oteller, konforlu bir konaklama geçirmeniz için tüm imkanlara sahiptirler.

Butik otellerde; Mini Bar, Günlük Oda Temizliği, Ücretsiz Kablosuz İnternet Bağlantısı, Uydu Yayına Sahip Televizyon, Restoran ve Barlar, Sıcak Su, Hamam, Sauna gibi olanakların tamamı bulunmaktadır. Yarım pansiyon seçeneği ile kahvaltınızı otelde yapabilir, akşam yemeği için ise zaten restoranları ile ünlü olan Bolu’nun herhangi bir lezzet köşesinde ziyafet çekebilirsiniz.

Bu sayede sadece birkaç lüks olanaktan feragat ederek, oldukça ekonomik fiyatlar ile konaklama ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Butik oteller, araç yolculuğu ile pistlere ortalama 15 ila 30 dakika uzaklıkta bulunurlar.

Kartalkaya Butik Otel Fiyatları

Kartalkaya Butik Otelleri ve Sunduğu Hizmetler

Her bütçeye uygun konaklama imkanı sunan Kartalkaya Kayak Merkezi, düşük bütçeli misafirleri için de Butik Otellere sahiptir. Bu oteller ortalama olarak 75 ila 180 lira arasında gecelik konaklama fiyatına sahiptirler. Kartalkaya Kayak Merkezi’ndeki en ucuz otelin dahi 250 liradan kapıyı açtığını düşünürsek, Butik Oteller’de konaklamanın ne kadar avantajlı olduğunu görebiliriz.

En çok dikkat etmeniz gereken konu ise yerinizi erken tarihlerde ayırmak olacaktır. Butik oteller her ne kadar pistlerin hemen yanında olmasa da, yoğun zamanlarda neredeyse zirvedeki lüks oteller kadar ilgi görürler. O nedenle, odanızı ayırma işini son günlere bırakırsanız, yer bulamayabilir veya uygun fiyat avantajlarından yararlanamayabilirsiniz.

Kartalkaya Butik Oteller’in birçoğunda kayak ekipmanlarınızı ve kayak kıyafetlerinizi kiralayabileceğiniz küçük kayak mağazaları bulunur. Bu sayede ekipmanlarınızı dilediğiniz gün için kiralayarak, kayak bitiminde başka bir yere gitmeye gerek kalmaksızın konakladığınız otele tekrar bırakabilirsiniz.

Cevap bırakın