Kartalkaya Dağ Evleri

Kayak tatili denince aklınıza modern pistler ve hemen o pistlerin yanında konuşlanmış lüks ve 5 yıldızlı oteller geliyor olabilir. Fakat pistlerden biraz uzaklaştığınızda, Kartalkaya dağ evleri ile karşılaşıyorsunuz. Gözlerden biraz uzak, huzurlu bir tatil arayanlar ve doğa ile iç içe tatil günlerini geçirmek isteyenler için kurulmuş bu dağ evleri, ailelere sakin ve dinlendirici bir tatil vadediyor.

Dağ evleri genel olarak aileler tarafından işletilmekte ve lüks otellerde aldığınız çoğu hizmeti de sunmaktadırlar. Özellikle mutfaklarında daima yöresel ve ev ürünlerini kullanmaları, size otelde kendinizi evinizde gibi hissettirecektir. Kayak merkezindeki on binlerce insandan oluşan kalabalıktan biraz uzaklaşmak isteyenlere, Kartalkaya Dağ Evleri adeta ilaç gibi gelecektir.

Bu dağ evleri genel olarak dev çam ağaçlarından oluşan ormanlık alanın derinliklerinde bulunmaktadır. Oteldeki ilk uykunuzdan ne kadar çok verim aldığınıza çok şaşıracaksınız. Bölge tamamen ağaçlar ile kaplı olduğunu için muhteşem bir oksijen zenginliğine sahip. Doğa ile iç içe olan bu dağ evleri, aynı zamanda pistlere de 20 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Özel aracınız olması, pistlere ulaşımınızın rahat olması açısından çok önemli.

Kartalkaya Dağ Evleri ve Özellikleri

Kartal Kaya'da ilk Kayak Tarihi-Kartal Otel-skipas

Dışarıdan baktığınızda oldukça basit görünen bu evlerin içinin oldukça modern yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Tamamı düzenli bir bahçeye sahip evlerin içi ise 4-5 yıldızlı otellerin konforunu aratmıyor diyebiliriz. Dağ evlerinin tamamında 24 saat sıcak su bulunuyor ve otel odaları görevliler tarafından günlük temizleniyor. Huzurlu bir tatil için çok tavsiye etmesek de otellerde kablosuz internet bağlantısı da bulunmakta.

Romantik Bir Kar Tatili

Kartalkaya Konaklama Seçenekleri Var-şöine-yün çorap-sıcak kahve-ateş

Dağ evlerini çocuklu ailelerden ziyade çocuksuz çiftlere öneriyoruz. Bu evlerde çocuk bakımı ve çocuklara özel etkinlikler bulunmadığı için ailelerin başı biraz derde girebilir. Fakat henüz çocuk sahibi olmayan evli çiftler veya sevgililer için Kartalkaya Dağ Evleri, romantik bir tatilin kapılarını aralıyor.

Bu evlerde tatil yapabileceğiniz gibi romantik bir evlilik teklifi yapabilir veya arkadaşlarınızın doğum günleri partilerini organize edebilirsiniz. Özel organizasyonlar için otel yönetimleri, konuklara yardımcı olmaktadır. Son olarak balayı tatili için de kesinlikle okurlarımıza Kartalkaya’da bulunan Dağ evlerini öneriyoruz. Dönemine göre değişse de dağ evlerinin gecelik maliyeti kişi başına 150 ila 350 lira arasında değişmektedir.

Bir Cevap var

  1. pinar tamer 31 Ekim 2019

Cevap bırakın