Kartalkaya Her Şey Dahil Oteller

Kış veya Yaz tatili fark etmeksizin, tatilinizde konforunuzu artıracak en büyük etken otelin konseptidir. Her şey dahil veya Ultra her şey dahil konseptler sayesinde, otelin tüm imkanlarından sınırsız faydalanma imkanı bulursunuz. Her şeyin ücretini en başından zaten ödediğiniz için, tatil boyunca parayı hiç düşünmez ve Kartalkaya tatilinizi doyasıya yaşarsınız.

Bolu Kent merkezine sadece 40 kilometre uzaklıkta olan Kartalkaya Kayak Merkezi etrafında bulunan 5 yıldızlı otellerde her şey dahil sistemi işlemektedir. Dağın zirvesindeki en büyük 5 otelden, 3 tanesinde her şey dahil sistemden faydalanabilirsiniz.

Kartalkaya Otelleri

Dorukkaya Otel - Genel

Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinden birisinin etrafında kurulan bu lüks oteller, konuklarına konforlu ve dağ manzaralı odalarda, rüya gibi bir tatil vadediyor. Konuklar ise huzurlu bir tatil yaşarken aynı zamanda otelin tüm yeme ve içme imkanlarından sınırsızca faydalanabiliyorlar. Kayak sporları, oldukça acıktıran ve kişiye efor sarf ettiren bir aktivite olduğu için, normal tatillere göre çok daha iştahlı olacağınızdan emin olabilirsiniz. O neden çocuklarınız ve kendi tatil keyfiniz için mutlaka her şey dahil konsepte sahip Kartalkaya Otelleri’ni tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Dorukkaya Otel, Grand Kartal Otel ve Kaya Palazzo Otel, hem pistlere çok yakın hem de her şey dahil konsept ile konuklarına hizmet veren otellerdir. Bu otellerden daha uygun fiyatlarda konaklamak için rezervasyonlarınızı henüz ilk karın düşmediği Ağustos ve Eylül aylarında yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Her Şey Dahil Otel Nedir?

İstanbul'dan Kartalkaya'ya Nasıl Ulaşılır? - Pist

Lüks ve konforu misafirlerine sunan bu oteller, aileler için özel tasarlanmıştır. Çocukları olduğu için onlar ile ilgilenmekten kendi tatillerine odaklanamayan aileler, her şey dahil konsepte sahip bu otellerde rahat ederler. Otellerin tamamında çocuk ve bebek bakımı hizmeti bulunmaktadır. Bu bakımı profesyonel eğitmenler yaptığı için aileler gönülleri rahat bir şekilde tatillerinin keyfini çıkarabilirler.

Ayrıca otellerdeki alakart restoran haricindeki ana restoran ve barlar, konuklara gün boyu sınırsız hizmet vermektedir. Bazı otellerde her şey dahil konsept 24 saat boyunca geçerli olsa da çoğu otelde saat 24.00’la beraber son bulmaktadır.

Cevap bırakın