Kartalkaya Kartal Otel

Bolu Kartalkaya’da hizmet veren Kartal Otel , standart odalardan villa tipi konaklama imkanlarına kadar konuklarına çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Kartal Hotel pistlerinde, hiç kayak yapmamış olan ziyaretçilerden, bu sporu profesyonel olarak yapanlara kadar herkes verimli bir gün geçirebilir.Pistlerin tamamı 24 saat boyunca güvenlik timleri tarafından denetlenmektedir.

Otelde toplamda 82 oda ve 260 yatak kapasitesi bulunmaktadır. 300 kişinin aynı anda yemek yiyebileceği bir ana restoranı bulunan ot el, konuklarına her şey dahil konsept ile hizmet veriyor. Tesiste ayrıca iş dünyasına ve özel konferanslara hizmet edebilecek donanımda seminer salonu bulunmaktadır.

Yeme İçme

Bolu Kartalkaya’da hizmet veren Kartal Otel-Kartal Otel-Yeme-İçme

Yorucu bir gün sonrasında tüm kayak severlerin tek düşündüğü şey, yemek olacaktır. Enerji toplamak ve onca emekten sonra kendisini ödüllendirmek isteyen misafirler, Kartal Hotel ana restoranın sunduğu açık büfe lezzetler ile muhteşem bir ziyafet çekecekler. Dünyaca ünlü şefler tarafından hazırlanan yemeklerde ağırlıklı olarak Bolu, Türk ve Osmanlı mutfağına ait lezzetler görmek mümkün.

Pistlerin en popüler mekanlarından birisi olan Cafe Kartal da Kartal Hotel bünyesinde hizmet vermektedir. Burada sıcak içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz gibi yoğun kayak temposu arasında sucuk ekmek yiyerek, enerjinizi tavan yaptırabilirsiniz. Ayrıca grup halinde kayak yapan konuklar için de güzel bir buluşma ve muhabbet etme ortamıdır.

Otele bağlı olan Tepe Cafe ise muhteşem panoramik manzarası ile adeta büyülemektedir. Kafede bir kayak merkezi geleneği olan sıcak şarap bulunmaktadır.

Konaklama & Odalar

Bolu Kartalkaya’da hizmet veren Kartal Otel-Kartal Otel-Oda

Kartal Hotel tesisinde 2 farklı tipte standart oda, dubleks oda, süit oda, dubleks süit oda ve chalet kartal adı verilmiş bir villa tipi konaklama seçeneği bulunmaktadır.

Standart odalarda dağ evi konsepti bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak ahşap dekorasyonuna sahip olan oteller, size dağ manzarası eşliğinde sıcak bir atmosfer sunmaktadır.

Daha geniş bir oda isteyenler için ise dubleks oda seçeneği bulunuyor. 39 metrekare olan bu odalarda ahşap merdiven ve 2 kat bulunmaktadır.

Süit oda seçeneği ise aileler için birebir. 49 metrekare olan odalarda çocuklarınız ile beraber rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Aileniz genişse veya kalabalık bir arkadaş grubu ile konaklıyorsanız toplam genişliği 76 metrekare olan dubleks süit odalar tam size göre.

Otelin en dikkat çeken konaklama konsepti ise Chalet Kartal. Otel binasından tamamen bağımsız ve kendi çapında küçük villa bir otel olan Chalet Kartal, şöminesi ve kendisine ait mutfağı ile tam bir dağ evi diyebiliriz. Evcil hayvanlarında kabul edildiği otel daha çok kalabalık grupların konaklaması için uygundur.

 

SPA & Hizmetler

Bolu Kartalkaya’da hizmet veren Kartal Otel-Kartal Otel-Kartal Otel-Spa

Oldukça zorlu bir aktivite olan kayak sonrasında, kaslarınız bir hayli zorlanmış olacaktır. Gerilen kaslarınızı gevşetmenin en güzel yollarından birisi de Kartal SPA merkezinden faydalanmak olacaktır. Isıtmalı yüzme havuzu, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı ve jakuzi olanakları sayesinde tüm dertlerinizden uzaklaşacaksınız.

Kartalkaya Kayak Merkezi’nin en gelişmiş SPA merkezlerinden birisine sahip olan Kartal Hotel, çeşitli masaj uygulamalarına sahiptir. SPA merkezinde kayak sonrası, genel vücut, ayak, sıcak taş, Thai, Bali, aroma terapi ve Shiatsu gibi farklı masajları yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda Uzak Doğunun terapi özelliklerini de içeren bu masaj uygulamaları ile sadece kaslarınız değil zihninizde rahatlayacak.

SPA merkezine bağlı olan Türk Hamamı’nda ise geleneksel kese ve köpük masajları yapılmaktadır. Kompleks içerisinde bir adet de spor merkezi bulunuyor.

Genel Yorum

Bolu Kartalkaya’da hizmet veren Kartal Otel-Kartal Otel-Kartal Otel-Kartal Otel-Havuz

Doğa aktiviteleri, çocuk kulüpleri, modern kayak pistleri, SPA merkezi ve lezzetli restoranları ile Kartal Hotel, sizlere kusursuz bir Kış tatili yaşatmak için hazır.

Cevap bırakın