Kartalkaya Kayak Merkezi Festivalleri

Kayak merkezlerinin son yıllarda giderek popüler hale gelmesi ve gençler tarafından ilgi görmezi, bu merkezleri sadece kayağın değil eğlencenin de merkezi haline getirmeye başladı. Talebi ve yoğunluğu gören büyük markalar, kayak merkezlerindeki festivallere veya konserlere sponsor olmaktan çekinmiyorlar. Bu sayede kayak yaptıktan sonra da doyasıya eğlenmeye devam ederek, tatilinizi çok daha güzel bir hale getirebiliyorsunuz. Kayak keyfinizi ikiye katlayacak olan festivaller, Türkiye’nin en popüler 2. kayak merkezi olan Kartalkaya Kayak Merkezi de sezon boyunca devam ediyor. Ağırlıklı olarak 30 yaş altı olan binlerce kişi, bu çoğu yemekli festivallerde eğlenme fırsatı buluyorlar.

Yılbaşı Festivalleri

Kartalkaya Kayak Merkezi - Festivaller

Yılbaşının kayak sezonunun tam ortasına gelmesi, kayak merkezlerinin elbette bu özel günü boş geçmemesini sağlıyor. Yılbaşını Kartalkaya’nın zirvesinde geçirmeye karar vermiş kayak severler için otellerin tamamında yılbaşı programları ve bazılarında yılbaşı galaları düzenlenmektedir.

Bunun haricinde pistlere yakın bölgelerde, karlar üzerine yakılan ateşlerin etrafında birçok aktivite düzenleniyor. Otellerin davet ettiği profesyonel kayak sporcuları, yılın ilk dakikalarında konuklara muhteşem şovlar yapıyorlar. Atıştırmalık ikramlar, dans şovları, konserler ve canlı müzik imkanları da yapılan aktivitelerden sadece bazıları. Yılbaşı eğlenceleri, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.

Snowfest

Eğlencenin Merkezi Kartalkaya Kayak Merkezi

Kayak denince akla gelen ilk festival olan Snowfest, sezonun durumuna göre Ocak veya Şubat aylarında yapılmaktadır. Festivale Türkiye veya Dünya çapında ünlü onlarca farklı şarkıcı gelerek konser vermektedir. Markaların sponsorluğunda gerçekleşen bu konserlerden sonra ise ünlü DJ’ler tarafından gecenin soğuğunu kıracak muhteşem performanslar yapılıyor. Eksi 10 derecede çılgınlar gibi dans ederek, sabahın ilk ışıklarına ulaşabilirsiniz.

Festival elbette sadece müzikten ibaret değil. Festival kapsamında gece kayakları, sahne oyunları, izleyiciler arasında yarışmalar, çeşitli oyunlar ve seyircilere dağıtılacak çeşitli sürpriz hediyeler bulunuyor. Her sezon festival yeni bir konsept ile düzenlendiği için siz çok daha farklı etkinlikler ile karşılaşabilirsiniz.

Kartalkaya Kayak Merkezi Eğlence

Kartalkaya, yüksek talep gören bir kayak merkezi olduğu için gece hayatı ve çevresindeki eğlence olanakları gelişmiş bir yer haline gelmiştir. Bu sayede sadece spor değil aynı zamanda eğlence arayanlar da Kartalkaya Otelleri’ni tercih edebilirler.

Cevap bırakın