Kartalkaya Kayak Tatili Hakkında İpuçları

Kartalkaya kayak tatili sadece kayak merkezi ile değil doğal güzellikleri ile de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Kışın yoğun kar yağışının ve ormanlık alanlarının oluşturduğu kartpostallık görüntüler, muhteşem kareler yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Özellikle pistlerde kayak yaparken size bu manzaranın eşlik etmesi, kayağı çok daha zevkli bir aktivite haline getirecektir.

Sarıalan Yaylası, Sünnet Gölü, Aladağ Yayla Evleri, Abant Gölü, Tabiat Parkları ve ormanlık alanlarda bulunan yürüyüş parkurları görülesi bölgeler. Kayak tatilinize ara ara mola vererek Kartalkaya’nın bu doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Ormanlık alan içerisinde oluşturulan piknik alanları Kış ve Yaz mevsiminde aileniz ile beraber keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar.

Kartalkaya Otelleri Fiyatları

Kartalkaya Tatili İçin Sizlere Bazı Tavsiyeler

Kartalkaya otellerinin fiyatlarını otelin hizmet kalitesi, menü çeşitliliği, pistlere olan yakınlığı gibi özellikler belirlemektir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun oteli seçmeniz daha iyi bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Kayak tatili planlaması yaparken ulaşım, ekipmanlar, kıyafetler, yeme  içme ve konaklama masraflarının tamamını önceden hesaplarsanız, sürprizler ile karşılaşmamış olursunuz. Kayağa yeni başlıyorsanız bunlara ek olarak bir de özel ders maliyetinizin olacağını unutmayın.

Bölgede her şey dahil konseptte hizmet sunan lüks oteller bulunduğu gibi daha mütevazı ve sadece kahvaltı hizmeti veren butik oteller de bulunmaktadır.

Kartalkaya Tatili

Kartalkaya Tatili İçin Sizlere Bazı Tavsiyeler

Kış sporlarına meraklı olan herkesin mutlaka şans vermesi gereken Kartalkaya Kayak Merkezi, ailenizle veya arkadaş gruplarınız ile unutamayacağınız bir tatil için sizi bekliyor. Elbette bölgeye tek başınıza da rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Pistlerin kalabalığı, özel ders grupları ve otel görevlileri size kendini hiç yalnız hissettirmeyecek. Kartalkaya sadece kayak yapmak isteyenler için değil doğası ile büyük şehirlerin kaosundan sıkılmış herkes için uygun bir bölge. Kayak size zor bir spor olarak geliyorsa, pistlerdeki kızakları kullanarak da güzel vakit geçirebilirsiniz. Hiç kaymayıp Köroğlu dağlarının tepesinde bir kahve içmek bile size çok iyi gelecektir.

Kartalkaya’da Bolu mutfağının meşhur lezzetlerini ve özellikle kiremitte alabalığı muhakkak denemenizi tavsiye ediyoruz. Bolu mutfağı o kadar geniş ki tatiliniz boyunca tüm lezzetlerini tatmaya zamanınızın bile yetmeyeceğini garanti ediyoruz.

Cevap bırakın