Kartalkaya’nın En İyi Otelleri ve Özellikleri

1961’de Uludağ’da başlayan kayak serüveni, bugün ülkemizin 4 bir yanında modern kayak merkezlerine sahip olmamız ile sonuçlanmıştır. Uludağ’dan sonra herkesin ilk aklına gelecek olan Kartalkaya Kayak Merkezi, Bolu ilimizin Köroğlu Dağları üzerine kurulmuştur. Kartalkaya’nın en iyi oteli, elbette sizin kayak tatilinizden olan beklentilerinize göre şekillenecektir. Kartalkaya’da 5 yıldızlı süper lüks otellerden, pansiyonlara kadar onlarca farklı konaklama tesisi bulunuyor.

Kartalkaya’da Konaklama

Uygun Fiyatlı Kartalkaya Butik Otelleri

Kayak sporlarına yabancı iseniz ve ilk kez kayak yapmak için Kartalkaya’ya yolunuz düşmüş ise, sizlere pistlere yakın ve lüks otellerde konaklamanızı tavsiye ediyoruz. Zira bu oteller sizin rahatınız ve konforunuz için tüm detayları düşündükleri için size sadece kayak sporlarına odaklanmak kalacaktır. Özellikle çocuklu ailelerin, bu otellerin çocuk bakımı hizmetinden faydalanabiliyor olması da çok önemli bir avantaj. Siz Köroğlu Dağı’nın zirvesinde kayak keyfi yaparken, çocuklarınız da profesyonel eğitmenler gözetiminde doyasıya eğlendiği için gözünüz arkada kalmamış olacaktır.

Lüks otel tercihinde, otel sayfalarının altında yapılan kullanıcı yorumları çok belirleyici bir göstergedir. Aynı sorunları, farklı kullanıcılar sıklıkla dile getirmişler ise o oteli tercih etmek istemeyebilirsiniz. Tam tersi, bir oteli öven kullanıcıların sayısı fazla ise o kadar kişinin yanılamayacağını düşünerek, o otelde karar kılabilirsiniz.

Kartalkaya Otel Fiyatları

Romantizm Dolu Dakikalar Yaşayacağınız Balayı Otelleri Kartepe'de-Balayı Odası

Kartalkaya’daki otellerin fiyatları, sömestr ve hafta sonu gibi tatil dilimlerinde yükselmektedir. Zirvede 5 farklı otel bulunsa da, pistlerden uzaklaştıkça otellerin sayısı ciddi manada artmakta. Kartalkaya Kayak Merkezi otellerinin fiyatları aşağıdaki kriterlere göre belirlenmektedir.

  • Pistlere olan yakınlığı
  • Otelin her şey dahil konsepte sahip olup olmaması
  • Restoran ve bar imkanları
  • Odaların konforu
  • SPA merkezi
  • Skipass imkanı
  • Lift hizmetleri

Yukarıda belirtilen kriterler, Kartalkaya Otelleri’nin fiyatları belirlenirken dikkate alınan maddelerdir.

Kartalkaya’da pistlere yakın oteller Kartal ve Kaya grupları tarafından işletilmektedir. Bu otellerde açık ve kapalı havuzlar, kayak mağazaları, restoranlar, SPA merkezleri, pist manzaralı odalar, kayak eğitim merkezleri, masaj uygulamaları, toplantı ve spor salonları bulunur. Pistlere çok yakın olmaları ile başlı başına avantaja sahip bu oteller, tüm bu özelliklere de sahip olmaları sebebiyle merkezdeki en pahalı otellerdir.

Bu oteller içerisindeki Dorukkaya Ski Mountain ve Kaya Palazzo Otel, sizlere tavsiye edebileceğimiz lüks ve konforlu otellerdir. Kayak sezonunda yerli ve yabancı turistlerin adeta akınına uğrayan bu lüks konaklama tesislerinde uygun fiyatlara tatil yapabilmek için mutlaka erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kartalkaya’da Gece Hayatı

Kartalkaya'nın En İyi Otelleri ve Özellikleri

Gece hayatına önem veriyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz pistlere yakın lüks otelleri tercih etmelisiniz. Gün boyunca kayak yaptıktan sonra biraz rahatlamak ve stres atmak için eğlenceye gece saatlerinde de tam gaz devam edebilirsiniz. Otellerin aktiviteleri sayesinde Kartalkaya’nın en hareketli gece hayatına sahip kayak merkezlerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Akşam saatlerinde başlayan konserlerde sevdiğiniz sanatçılara eşlik edebilir veya otellerin barlarında sabahın ilk saatlerine kadar süren çılgın partilerde eğlenebilirsiniz. Otellerin coşkulu eğlenceleri hava kararmaya başladığı anda kendini göstermeye başlıyor. Canlı müzikler, karaoke partileri, dans şovları, DJ performansları, yarışmalı eğlenceler ve farklı konsepte sahip eğlence türleri ile hiç unutamayacağınız bir kayak tatili yaşayacaksınız.

Gece hayatına önem veren ve doyasıya eğlenmek isteyen okurlarımıza, tatil planlarını hafta sonlarına denk getirmelerini öneriyoruz. Oteller, hafta içlerinde çok yoğun olmadıkları için eğlence organizasyonlarını ağırlıklı olarak hafta sonlarında veya sömestr gibi ortak tatillerde düzenlemektedir.

Kaya ve Kartal grubuna ait 5 otelin tamamında da eğlence olanakları bulunmaktadır, bunlara ek olarak merkezdeki pistlerde tüm otel sakinlerinin katılabildiği ortak eğlence alanları da bulunuyor.

Cevap bırakın